O FIRMIE


Werther - O Firmie

WERTHER Polska - wyposażenie serwisów i warsztatów samochodowych

Firma WERTHER Polska zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia i instrumenty diagnostyczne. Świadczy również usługi z zakresu instalacji, konserwacji, napraw, dozoru technicznego, szkoleń, projektowania urządzeń technicznych i systemów informatycznych.

Współpracujemy z następującymi producentami:

WERTHER International – koncern posiadający 6 fabryk w Europie oraz autoryzowaną sieć dystrybucyjną w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Fabryki specjalizują się w wytwarzaniu wyrobów gotowych i podzespołów do: podnośników, montażownic ogumienia, pras hydraulicznych, stacji do obsługi klimatyzacji, drobnych dźwigników i żurawików. Oddzielną grupę wyrobów stanowią sprężarki specjalistyczne: bezolejowe, dentystyczne i laboratoryjne

AVL DiTest – instytut badawczo-produkcyjny z siedzibą w Graz Austria. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem instrumentów diagnostycznych, optymalizacją komór spalania silników spalinowych, produkuje silniki dla jednej z marek samochodowych a ostatnio prowadzi prace usługowe dla prawie wszystkich producentów samochodów z zakresu "dostrajania EOBD II".

Firma WERTHER Polska powstała w roku 2000. Siedziba firmy mieści się w Brzozie koło Bydgoszczy. Działalność wspomagana jest przez punkty serwisowo-konsultacyjne w Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu.

WERTHER Polska
WERTHER Polska

Od 2001 roku prowadzimy, tradycyjnie wiosną, trójstopniowe szkolenia z zakresu obsługi i napraw klimatyzacji samochodowej. Wydajemy zaświadczenia upoważniające do prac z czynnikami chłodniczymi.

Od 2006 roku montujemy urządzenia do geometrii kół, obecnie udział krajowych składników przekracza 60% wartości tych urządzeń.

Od 2009 roku, na bazie kolumn mobilnych Werthera , wykonujemy spawalniki obrotowe dla producentów w kolejnictwie i motoryzacji.

Od początku szczególną uwagę poświęciliśmy kwalifikacjom i jakości pracy serwisu. Dzięki fachowo instalowanym urządzeniom i przeszkolonym użytkownikom urządzenia generalnie pracują długo i bezproblemowo. Oferujemy wydłużone gwarancje do 60 miesięcy i więcej. Urządzenia marki WERTHER były również sprzedawane w Polsce w latach 80. i 90. Udzielamy pomocy użytkownikom tych maszyn w zakresie drobnych napraw i dostarczania części zamiennych. Te ponad 20-letnie maszyny są najlepszą wizytówką solidności producenta.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  REFERENCJE  
Dane firmy:

WERTHER International POLSKA Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5 - 86-061 Brzoza
tel./fax: (+48) 52 5812251, (+48) 52 3201555

NIP:554-23-19-982; KRS: 0000159618
Kapitał zakładowy: 300.000,00 PLN

Bank: ING BANK SLASKI
Nr konta: 46 1050 1139 1000 0023 1075 1025Wyróżnienia i certyfikaty:

Werther - Wyróżnienia i certyfikaty


PROMOCJA PODNOŚNIKÓW

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów

  ELEKTRYKI

Narzędzia do Elektryków
NARZĘDZIA do ELEKTRYKÓW
Więcej  

  WYRÓŻNIENIA

Symulator Linii Diagnostycznej MUNSTER
Złoty medal MTP TTM 2020 dla MUNSTER 9004 3D Hibryd
Więcej  

  PROMOCJE

Geometria kół z przetwarzaniem obrazów
MUNSTER 9000 3D
geometria kół z przetwarzaniem obrazów
Więcej  

  NA CZASIE

RESURS PODNOŚNIKÓW
  BLOG SERWISOWY Werthera  


Werther 20 lat


WERTHER Referencje
Zdjęcia - Wyposażenie warsztatów samochodowych. Podnośniki samochodowe, serwis ogumienia, klimatyzacja samochodowa, wyważarki
Klimatyzacja Szkolenia
Serwis