Wyposażenie serwisów samochodowych
 

Wyposażenie warsztatów samochodowych
i wulkanizacji

narzędzia do samochodów osobowych i dostawczych

Do samochodów osobowych i dostawczych


- podnośniki
- serwis ogumienia
- serwis klimatyzacji
- diagnostyka
Więcej  
Do ciężarówek autobusow i maszyn rolniczych

Do ciężarówek, autobusów i maszyn rolniczych


- podnośniki
- serwis ogumienia
- serwis klimatyzacji
- diagnostyka
Więcej  
Do motocykli i skuterow

Do motocykli i skuterów


- podnośniki
- wyważarki
- hamownia

Więcej  
Diagnostyka

Diagnostyka


- skanery
- analizatory spalin
- oscyloskopy
- Auto Data
Więcej  
Stacje kontroli pojazdów

Stacje kontroli pojazdów


- linia diagnostyczna
- geometria kół
- szarpaki hydrauliczne

Więcej  
Sprężarki specjalistyczne

Sprężarki specjalistyczne


- bezolejowe
- stomatologiczne
- niskoszumowe
- bezpyłowe
Więcej  
Werther - projekty

WERTHER - projekty


- nowoczesność i komfort
- adaptacje istniejących obiektów
- optymalne wykorzystanie powierzchni

Więcej  
e-katalogi PDF

Podnośniki SUMO Werther - projekty Werther - projekty Werther - projekty

  WYRÓŻNIENIA

Werther 21 lat Werther Złoty medal lat Wybór konsumenta


Wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych.

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie dla warsztatów wulkanizacyjnych, dostarczając wysokiej jakości narzędzia i urządzenie potrzebne do profesjonalnej obsługi opon oraz serwisu pojazdów.

Nasza oferta obejmuje podnośniki samochodowe, narzędzia i maszyny do obsługi opon, wyważarki do kół oraz montażownice, urządzenia do geometrii kół oraz narzędzia do obsługi klimatyzacji samochodowej.

Wszystkie nasze produkty są solidne, sprawdzone i dostosowane do potrzeb warsztatów wulkanizacyjnych, zapewniając skuteczną i efektywną pracę oraz doskonałą obsługę klientów.
Podnośniki samochodowe Serwis ogumienia Stacje do obsługi klimatyzacji Urządzenie do geometria kół
Podnośniki mogą mieć różne konstrukcje, takie jak podnośniki kolumnowe, podnośniki jednokolumnowe, dwukolumnowe czy czterokolumnowe, podnośniki nożycowe (hydrauliczne lub pneumatyczne), aby sprostać różnym potrzebom i typom pojazdów.

Dostarczamy wysokiej jakości podnośniki samochodowe, które umożliwiają łatwy dostęp do opon i innych elementów samochodu wymagających naprawy. Nasze podnośniki są solidne, bezpieczne w użyciu i dostosowane do różnych typów pojazdów.
Warsztat wulkanizacyjny powinien być wyposażony w specjalistyczne narzędzia i maszyny do obsługi opon. Obejmuje to urządzenia do montażu i demontażu opon, które ułatwiają usuwanie starych opon i montaż nowych na obręczach felg.

Oferujemy montażownice półautomatyczne do wymiany opon w tym niskoprofilowych opon oraz opon typu RunFlat (do samochodów ciężarowych i osobowych).

Wyważarki do kół niezbędne w każdym serwisie ogumienia i warsztacie wulkanizacyjnym, posiadamy w ofercie wyważarki, które spełnią każde oczekiwania. Duży wybór urządzeń pozwala na dopasowanie wyważarki do Twojego warsztatu. Powody dla których warto wybrać wyważarki firmy Werther: precyzja i dokładność pomiarów, szeroki zakres zastosowania motocykle, samochody osobowe i ciężarowe. Wytrzymałość trwałość oraz wsparcie techniczne i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.
Klimatyzacja samochodowa: W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do obsługi i naprawy klimatyzacji samochodowej. Dostarczamy narzędzia do diagnozowania, czyszczenia, naprawy i uzupełniania czynnika chłodzącego, aby zapewnić sprawne działanie klimatyzacji w pojazdach. Geometria kół: Nasze urządzenia do geometrii kół pozwalają na dokładny pomiar i regulację ustawień kół, takich jak kąty nachylenia, skrętu i nachylenie osi kół. Dzięki nim można osiągnąć prawidłową stabilność i prowadzenie pojazdu, zapewniając komfortową jazdę.

Nasze urządzenie do ustawiania geometrii kół oferuje wszechstronne zastosowanie dla wszystkich typów pojazdów. Wyposażone w bezprzewodowe głowice pomiarowe, umożliwiające łatwe i wygodne pomiary. Sterowanie pomiarami odbywa się za pomocą komputera, który automatycznie porównuje wyniki z Bazą Danych.
PROMOCJA PODNOŚNIKÓW

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów

  ELEKTRYKI

Narzędzia do Elektryków
NARZĘDZIA do ELEKTRYKÓW
Więcej  

  WYRÓŻNIENIA

Symulator Linii Diagnostycznej MUNSTER
Złoty medal MTP TTM 2020 dla MUNSTER 9004 3D Hibryd
Więcej  

  PROMOCJE

Geometria kół z przetwarzaniem obrazów
MUNSTER 9000 3D
geometria kół z przetwarzaniem obrazów
Więcej  

  NA CZASIE

RESURS PODNOŚNIKÓW
  BLOG SERWISOWY Werthera  


Werther 20 lat


WERTHER Referencje
Zdjęcia - Wyposażenie warsztatów samochodowych. Podnośniki samochodowe, serwis ogumienia, klimatyzacja samochodowa, wyważarki
Klimatyzacja Szkolenia
Serwis